HAKKIMIZDA
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma, kurumsal birikim, yaşamınıza değer katma azmimizle inşaat yaparken ‘FARK YARATIYORUZ’...

hakk
ŞİRVANLI YAPI, proje geliştirmede sahip olduğu birikimini tüketicilere aktarırken, müşteri memnuniyetini esas amaç olarak hedefleyerek bu hizmeti kendi alanında başarılı kurumlarla işbirliği içerisinde sürdürmektedir. Tecrübeli teknik kadrosu ve modern mimari tasarım ekibiyle farklı konseptlerdeki projeleri hayata geçiren ŞİRVANLI YAPI, gayrimenkul alanında da özel danışmanlık hizmeti vererek, müşterilerin yatırımlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olur.

Screen Shot 2015-09-10 at 18.16.20

VİZYONUMUZ

Avrupa standartlarında inşaat teknik anlayışını baz alarak sektörde kalitesi yüksek projelere imza atmak.

MİSYONUMUZ

İnşaat faaliyetlerini yerine getirirken ülkemiz, toplumumuz,müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kuruluş olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projelerimizde sağlamlığı ve güvenilirliği ön planda tutarak birinci sınıf inşaat kalitemizden ödün vermemek, sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan dinamik ve profesyonel kadromuzla ülkemiz inşaat sektörüne katkıda bulunmak.